• Podnosi przednie koło roweru dla uzyskania naturalnej pozycji jazdy. Antypoślizgowe nóżki zapewniają stabilne podparcie. Pasuje do kół od 24 do 29".

  Podnosi przednie koło roweru dla uzyskania naturalnej pozycji jazdy. Antypoślizgowe nóżki zapewniają stabilne podparcie. Pasuje do kół od 24 do 29".

  I
 • Cicha magnetyczna jednostka z 7 poziomami oporu. Zdalna manetka regulacji oporu do montażu na kierownicach o średnicy od 22,2 do 31,8 mm. Aluminiowa 50 mm rolka, koło zamachowe o masie 1,5 kg. Solidna stalowa rama o szerokiej podstawie, lakierowana proszkowo. Regulowane antypoślizgowe nóżki. W komplecie trwały stalowy szybkozamykacz do osi 10 mm.

  Cicha magnetyczna jednostka z 7 poziomami oporu. Zdalna manetka regulacji oporu do montażu na kierownicach o średnicy od 22,2 do 31,8 mm. Aluminiowa 50 mm...

  I
 • Progresywnie zmieniający się opór – od miłej przejażdżki do morderczego podjazdu. A wszystko dzieje się automatycznie, bez użycia manetki. Sztywna, lekka i składana aluminiowa konstrukcja. Anodowana na szaro. Odporna na rdzę. Regulowane, antypoślizgowe nóżki.

  Progresywnie zmieniający się opór – od miłej przejażdżki do morderczego podjazdu. A wszystko dzieje się automatycznie, bez użycia manetki. Sztywna, lekka i...

  I
 • Technologia Real Road Simulation wytwarza do 2.000 watów cichego, gładkiego, progresywnego oporu. 70 mm aluminiowa rolka TurboTron z radiatorem redukuje gromadzenie ciepła i przedłuża żywotność opony. Stabilna stalowa rama. Kompatybilny z większością kół o rozmiarach od 24" do 29". Koło zamachowe o masie ok. 3 kg".

  Technologia Real Road Simulation wytwarza do 2.000 watów cichego, gładkiego, progresywnego oporu. 70 mm aluminiowa rolka TurboTron z radiatorem redukuje...

  I