• Doskonale dopasowane do systemów kół Giant, bezpieczne dla obręczy kompozytowych. Idealna wielkość do przechowywania w torebkach podsiodłowych lub kieszeniach. Ergonomiczny kształt ułatwia zdejmowanie opony. Wykonane z tworzywa, wzmocnione nylonem.

  Doskonale dopasowane do systemów kół Giant, bezpieczne dla obręczy kompozytowych. Idealna wielkość do przechowywania w torebkach podsiodłowych lub...

  I
 • Zestaw łatek Giant Patch Kit w wygodnym pudełeczku.W skład zestawu wchodzą:2 plastikowe łyżki do opon6 klejonych łatek4 samoprzylepne łatki1 tubka kleju1 papier ścierny

  Zestaw łatek Giant Patch Kit w wygodnym pudełeczku.W skład zestawu wchodzą:2 plastikowe łyżki do opon6 klejonych łatek4 samoprzylepne łatki1 tubka kleju1...

  I
 • Antypoślizgowa, rozkładana rączka dla wygodnego używania. Łatwa w użyciu, blokowana głowica kompatybilna z wentylami Presta i Schrader. Konstrukcja z aluminium serii 6000. Wymiary: 25-30x277mm. Uchwyt do roweru w komplecie. Maksymalne ciśnienie: 90psi / 6bar. Dostępne kolory: srebrny i czarny.

  Antypoślizgowa, rozkładana rączka dla wygodnego używania. Łatwa w użyciu, blokowana głowica kompatybilna z wentylami Presta i Schrader. Konstrukcja z...

  I
 • Antypoślizgowa, rozkładana rączka dla wygodnego używania. Łatwa w użyciu, blokowana głowica kompatybilna z wentylami Presta i Schrader. Konstrukcja z aluminium serii 6000. Wymiary: 25-30x287mm. Uchwyt do roweru w komplecie. Maksymalne ciśnienie: 90psi / 6bar. Dostępne kolory: srebrny i czarny.

  Antypoślizgowa, rozkładana rączka dla wygodnego używania. Łatwa w użyciu, blokowana głowica kompatybilna z wentylami Presta i Schrader. Konstrukcja z...

  I
 • Lekki, niewielki korpus wycinany CNC. Trwałe, odporne na korozję, chromowane bity wykowane ze stali chromowo wanadowej.

  Lekki, niewielki korpus wycinany CNC. Trwałe, odporne na korozję, chromowane bity wykowane ze stali chromowo wanadowej.

  I
 • Manometr 1,25". Uchwyt w kształcie litery T zapobiegający przycinaniu palców. Dwustronna głowica do Presta lub Schrader. Ciśnienie maksymalne 120 PSI.

  Manometr 1,25". Uchwyt w kształcie litery T zapobiegający przycinaniu palców. Dwustronna głowica do Presta lub Schrader. Ciśnienie maksymalne 120 PSI.

  I
 • Głowica DoubleHead™. Akcesoria do pompowania piłek w zestawie. Plastikowy cylinder i podstawa. Wytrzymały stalowy tłok.

  Głowica DoubleHead™. Akcesoria do pompowania piłek w zestawie. Plastikowy cylinder i podstawa. Wytrzymały stalowy tłok.

  I
 • Klucze imbusowe Torx T10, T15 i T25. Lekki, niewielki korpus wycinany CNC. Trwałe, odporne na korozję, chromowane bity wykowane ze stali chromowo wanadowej.

  Klucze imbusowe Torx T10, T15 i T25. Lekki, niewielki korpus wycinany CNC. Trwałe, odporne na korozję, chromowane bity wykowane ze stali chromowo wanadowej.

  I
 • Nieprzemakalny pokrowiec (plandeka) na rower z logo Gianta

  Nieprzemakalny pokrowiec (plandeka) na rower z logo Gianta

  I
 • Konstrukcja z obrabianego CNC aluminium zapewnia trwałość i znakomity wygląd. Niewielka średnica (20,5mm) dopasowana do rowerów szosowych. Zintegrowany, wyciągany wężyk z obrotową głowicą (kompatybilną z wentylami Presta i Schrader). Uchwyt do roweru w komplecie. Wymiany: 20.5-27x270mm. Maksymalne ciśnienie: 140psi / 9bar. Dostępne kolory: srebrny i czarny.

  Konstrukcja z obrabianego CNC aluminium zapewnia trwałość i znakomity wygląd. Niewielka średnica (20,5mm) dopasowana do rowerów szosowych. Zintegrowany,...

  I
 • Łatwy do odczytu 3,0" manometr. AutoHead™ z akcesoriami do pompowania piłek. Aluminiowy cylinder i podstawa z tworzywa sztycznego. Ciśnienie maksymalne 160psi.

  Łatwy do odczytu 3,0" manometr. AutoHead™ z akcesoriami do pompowania piłek. Aluminiowy cylinder i podstawa z tworzywa sztycznego. Ciśnienie maksymalne 160psi.

  I
 • Klucze imbusowe 2/2.5/3/4/5/6/8/10, śrubokręty PH2, SL4, klucze Torx T10, T25, T15. Klucze do szprych #2(3.30)/#3(3.45), MAVIC M7/ Hex 4.6. Łyżka do opon, otwieracz do butelek, imadełko do łańcucha (9/10/11-rzędowego). Lekki, niewielki korpus wycinany CNC.  Trwałe, odporne na korozję, chromowane bity wykowane ze stali chromowo wanadowej.  Etui w komplecie.

  Klucze imbusowe 2/2.5/3/4/5/6/8/10, śrubokręty PH2, SL4, klucze Torx T10, T25, T15. Klucze do szprych #2(3.30)/#3(3.45), MAVIC M7/ Hex 4.6. Łyżka do opon,...

  I
 • Zintegrowana głowica do pompowania CO2, łatwa do używania i montażu. Trwałe, odporne na korozję, chromowane bity wykowane ze stali chromowo wanadowej.

  Zintegrowana głowica do pompowania CO2, łatwa do używania i montażu. Trwałe, odporne na korozję, chromowane bity wykowane ze stali chromowo wanadowej.

  I
 • Zestaw podstawowych narzędzi rowerowych w którego skład wchodzą: Torebka podsiodłowa Giant ST, mały zestaw łatek Patch Kit, 3 plastikowe łyżki do opon, pompka Control Mini Road i wielofunkcyjny klucz-scyzoryk

  Zestaw podstawowych narzędzi rowerowych w którego skład wchodzą: Torebka podsiodłowa Giant ST, mały zestaw łatek Patch Kit, 3 plastikowe łyżki do opon,...

  I
 • Łatwy do odczytu 3,0" manometr. Głowica AutoHead™ z akcesoriami do nadmuchiwania piłek. Przełącznik wysokie ciśnienie/duża objętość pompowania. Stalowy cylinder i podstawa. Ciśnienie maksymalne 160psi.

  Łatwy do odczytu 3,0" manometr. Głowica AutoHead™ z akcesoriami do nadmuchiwania piłek. Przełącznik wysokie ciśnienie/duża objętość pompowania. Stalowy...

  I